Zaměstnanci a studenti 2. lékařské fakulty se mohou dát očkovat proti klíšťové meningoencefalitidě za zvýhodněné ceny

Očkovací centrum při Klinice infekčních nemocí a cestovní medicíny dále poskytuje nejen pro zaměstnance FN Motol a 2. LF UK komplexní poradenství v cestovní medicíně a aplikace případných očkování. Cena pro zaměstnance FN Motol či 2. LF UK odpovídá nákupní ceně vakcín od distributora a je výrazně výhodnější než v konkurenčních očkovacích centrech či v lékárnách. Jako zaměstnanec rovněž neplatíte za cestovní poradenství, aplikaci vakcíny, vystavení či aktualizaci mezinárodního očkovacího průkazu.

Aktuální nabídku vakcín naleznete v ceníku Očkovacího centra FN Motol (pdf), přičemž ceny pro zaměstnance jsou přibližně o 20 až 30 procent výhodnější. Přesná cena vám bude sdělena při konzultaci na ambulanci Očkovacího centra FN Motol.

K objednání prosím využívejte elektronický rezervační systém.

Vytvořeno: 3. 4. 2023 / Upraveno: 17. 6. 2023 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.