Přijímačky na 2. LF UK jsou (téměř) za námi

Maraton přijímacích zkoušek na 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy je téměř za námi, zbývají náhradní termíny. Postupně proběhly přijímačky na navazující Aplikovanou fyzioterapii, Fyzioterapii, Všeobecné a Pediatrické ošetřovatelství a na početně největší studijní program Všeobecné lékařství.

Děkujeme uchazečům, kteří projevili o studium na naší fakultě velký zájem. Na Všeobecné lékařství se jich letos hlásilo přes dva tisíce. Těšíme se na všechny, kteří se v akademickém roce 2022/2023 stanou našimi novými studenty!

Poděkování patří také všem zaměstnancům Studijního oddělení a dalším kolegyním a kolegům z fakulty, kteří se postarali o hladký průběh letošních přijímaček.

Aktuální informace související s přijímacím řízením včetně termínů zápisů najdete v kanálu aktualit pro uchazeče.

Vytvořeno: 15. 6. 2022 / Upraveno: 7. 7. 2022 / Mgr. Juan Zamora