Pojmenujte knihu o fakultě a navštivte fakultního pelikána ve společnosti děkana 2. lékařské

2. lékařská fakulta příští rok oslaví jubilejní, 70. výročí svého založení. U této příležitosti vyjde knížka, která zachycuje nejvýznamnější současné fakultní tradice a nejvýznamnější události za posledních 70 let, a to v nové, rozšířené a doplněné podobě. Jak se bude jmenovat? Právě její název je ve vašich rukou! Vyhlašujeme totiž soutěž o nejlepší název této knihy. Napadá vás, jak by se měla jmenovat, aby co nejlépe vystihla ducha naší fakulty?

Výhra

Autoři tří nejlepších názvů, které vybere porota složená z děkana, tajemnice a zaměstnanců Oddělení vnějších vztahů a komunikace, navštíví spolu s děkanem prof. Markem Babjukem pelikána v pražské zoo, kterého fakulta dlouhodobě podporuje v rámci zvířecí adopce. Výherci soutěže se tak budou moci vyfotit s tímto symbolem fakulty a dozvědět se vše o pozoruhodném životě tohoto ptáka.

Pravidla soutěže
  1. Účastnit se mohou studenti a zaměstnanci 2. LF UK.
  2. Návrh názvu publikace k 70. výročí založení fakulty posílejte na e-mailovou adresu @email nebo do soukromé zprávy na fakultních sociálních sítích, FacebookuInstagramu.
  3. Návštěva zoo se uskuteční 17. října 2022 od 8 hod. ráno.
  4. Své tipy můžete posílat do 10. října 2022.

Těšíme se na vaše tipy. Na viděnou u pelikána!

Vytvořeno: 12. 9. 2022 / Upraveno: 11. 10. 2022 / Bc. Nikola Musilová