Navrhněte svou kolegyni nebo kolegu, kteří vykonali záslužný čin, na Mimořádnou cenu rektora

Vážené studentky, vážení studenti 2. lékařské fakulty,

Univerzita Karlova uděluje každoročně Mimořádnou cenu rektora. Tuto cenu může získat student Karlovy univerzity za záslužný čin, prokazující mimořádnou občanskou statečnost, za mimořádné výsledky ve vědecké a výzkumné činnosti, za dosažení mimořádných výsledků v průběhu studia, za vynikající sportovní výsledky na národních i mezinárodních soutěžích či za vysoké ocenění při provozování kulturních a uměleckých aktivit.

Lidé, kteří jsou mimořádně stateční nebo mimořádně úspěšní, bývají ale někdy i velmi skromní a o jejich činech a výkonech se dozvědí jen jejich blízké okolí. Prosíme proto o vaši spolupráci, protože úspěchy našich studentů by měly být nejen zviditelněny, ale také oceněny. Máte-li mezi svými spolužáky na 2. lékařské takovouto mimořádnou osobnost, prosím kontaktujte MUDr. Ditu Smíškovou na @email. Letošním nejzazším termínem je 31. říjen. Děkujeme za spolupráci.

Vytvořeno: 18. 10. 2022 / Upraveno: 5. 11. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.