Motolák obnovil tradici koncertů Na vlnách inspirace

Studentský spolek Motolák připravil po delší pauze benefiční koncert na podporu Diatáborů Motol. Ve Velkém sále Novoměstské radnice vystoupili Na vlnách inspirace studenti a absolventi 2. lékařské fakulty.

Krásná obnovená tradice přinesla po čtyřech letech opět posluchačům díla světových mistrů vážné hudby. V historickém stále Novoměstské radnice hráli a zpívali lékaři a lékařky či budoucí lékaři a lékařky, kteří studují na 2. lékařské fakultě.

Koncert se tradičně koná před koncem letního semestru.

Výtěžek dobročinné akce byl věnován pořadatelům letních Diatáborů z Pediatrické kliniky 2. LF UK a FN Motol, a pomůže tak obohatit program pro děti s diabetem, jimž je tábor určen.

Jeden z pořadatelů Tomáš Mikyška ze spolku Motolák, student 6. ročníku Všeobecného lékařství, nechává nahlédnout do zákulisí ve svém příspěvku na webu Motoláku

Vytvořeno: 20. 6. 2023 / Upraveno: 20. 6. 2023 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová