Jaký byl jarní fakultní ples 2022?

Štítky

Po více než dvou letech opět proběhl fakultní ples, který se konal na tradičním místě v Národním domě na Vinohradech v netradičním jarním termínu v pátek 13. května.

Poděkování patří všem studentům a pedagogům, kteří na ples přišli, všem vystupujícím a v neposlední řadě i našim studentům z Motoláku, že skvělý ples uspořádali. Atmosféru vydařené akce přibližují fotografie Michala Hladíka.

Hlavní organizátoři plesu. Matyáš Uvíra, Klaudie Angerová, Matěj Martinča, Františka Sedlecká a Ondřej Ferra.
Učitelé roku 2021. MUDr. Petra Dytrych, Ph.D., MUDr. Andrea Felšőová, MUDr. Jana Matějková, MUDr. Ledjona Toni, děkan prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., doc. MUDr. Alice Skoumalová, Ph.D., a MUDr. Tomáš Vojáček.
Prdlý kosti. Fakultní taneční soubor.

Vytvořeno: 18. 5. 2022 / Upraveno: 18. 5. 2022 / Mgr. Juan Zamora