Gratulujeme novým absolventům!

Třetí týden v červenci patřil letošním promocím nových lékařů a sester, kteří ve Velké aule Karolina a v Profesním domě převzali své diplomy. Děkan 2. lékařské fakulty prof. Marek Babjuk po slavnostním obřadu a složení slibu ocenil vybrané studenty Cenou děkana. Ta od letošního léta patří těmto absolventům:

Tomáš Barták, Jan Bařinka, Jonáš Boruta, Michael Jenšovský, Kvido Malaska, Matúš Pavlus, Vojtěch Spudil, Vít Vejmelka, Kateřina Velichová, Martin Vidlička, Tereza Zmatlíková, Silvia Dobránská, Filip Foltys, Yelizaveta Husak, Šárka Lukešová a Hana Šťastná. Ze zahraničních studentů si cenu odnesla Sravani Angara, z bakalářů pak Jan Duchoň.

Zástupci fakulty všem gratulují a těší se na promoce fyzioterapeutů, které proběhnou na podzim. Na fotografie z letních promocí se podívejte do galerie.

Vytvořeno: 25. 7. 2022 / Upraveno: 3. 8. 2022 / Bc. Nikola Musilová