Do Motola dorazil transfúzní odběrový tým ÚVN, krev darovali studenti i zaměstnanci 2. LF UK a nemocnice

Ve čtvrtek 26. května uspořádala 2. lékařská fakulta společně s Motolákem a studentskou komorou fakultního akademického senátu akci Mobilní kapka krve.

Do posluchárenského bloku dorazil transfúzní odběrový tým Ústřední vojenské nemocnice, který odebíral krev ochotným dárcům z řad studentů a zaměstnanců 2. lékařské fakulty a zaměstnanců Fakultní nemocnice v Motole.

Tým Ústřední vojenské nemocnice v čele s primářem oddělení hematologie a krevní transfuze plk. gšt. MUDr. Milošem Bohoňkem, Ph.D.

Děkujeme všem 39 dárcům, mezi kterými bylo 27 prvodárců, i týmu Ústřední vojenské nemocnice v čele s primářem oddělení hematologie a krevní transfuze plk. gšt. MUDr. Milošem Bohoňkem, Ph.D.

Foto: Michal Hladík, 2. LF UK

Vytvořeno: 29. 5. 2022 / Upraveno: 8. 6. 2022 / Mgr. Juan Zamora