Děkan prof. Marek Babjuk představil v České televizi a Radiu Zet program Freemover pro ukrajinské studenty

Program Freemover (Free for Ukraine) je součástí pomoci Univerzity Karlovy ukrajinským uprchlíkům, umožňuje ukrajinským studentům pokračovat ve studiu a připravit se na studium v češtině. Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc., přednosta Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol a děkan 2. lékařské fakulty, mluvil v reportáži Studia 6 Víkend České televize (15. 5 2022, od 7:00) a v rozhovoru v Radiu Zet (19. 5. 2022; Snaha našich studentů pomoci ukrajinským uprchlíkům je neuvěřitelná, říká děkan 2. lékařské fakulty UK profesor Marek Babjuk).

Vytvořeno: 19. 5. 2022 / Upraveno: 13. 6. 2022 / Odpovědná osoba: Mgr. Petr Andreas, Ph.D.