Beachvolejbalové léto se stopou v písku od 2. lékařské

Letošní beachvolejbalová „předolympijská“ sezóna sice pomalu končí, ale vynikajícími výsledky se v ní představila i studentka fyzioterapie 2. lékařské fakulty Kylie Neuschaeferová. Na mistrovství republiky, které proběhlo 1.–3. září 2023 na kurtech Ládví v Praze, obsadila se svou spoluhráčkou Markétou Svozilovou výborné třetí místo za kandidátkami na olympijské hry v Paříži (Hermannová–Štochlová a Naush-Sluková se Žolnerčíkovou).

Zleva: Kylie Neuschaeferová a Markéta Svozilová. Fotografie: Archiv Petra Horna.

Na konci července pak v Rumunsku na Mistrovství Evropy do 22 let, které se konalo ve městě Timisoara, obsadily Kylie s Markétou vynikající druhé místo. Kylie si je vědoma svého potenciálu a budeme držet palce, aby se ji povedlo sladit studium a tréninkový proces tak, aby nás mohla potěšit dalšími skvělými výsledky.

Za Ústav tělesné výchovy
Mgr. Petr Horn

Vytvořeno: 5. 9. 2023 / Upraveno: 5. 9. 2023 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.