2. lékařská on-line: ptejte se našich studentů

Chcete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá v souvislosti s přijímačkami a studiem na 2. lékařské? Ujistit se, zda jste si správně vybrali svůj budoucí obor studia, a zjistit víc o tom, co vás na medicíně nebo fyzioterapii čeká? Nabízíme vám možnost hovořit s našimi studenty z různých ročníků.

První dvouhodinovku pořádáme v sobotu 4. prosince od 10 do 12 hodin. Budete moci navštívit dvě chatovací místnosti v aplikaci Zoom: jednu věnovanou studijnímu programu Všeobecné lékařství a jednu Fyzioterapii. Nemusíte se předem přihlašovat, stačí pouze v době konání videohovoru vstoupit do příslušné místnosti a ptát se na všechno, co potřebujete vědět. Do obou mítinků přes Zoom se budete moci přihlásit z následující stránky.

Vytvořeno: 18. 11. 2021 / Upraveno: 25. 11. 2021 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.