Vyhlášení 6. ročníku soutěže Primus UK (rok 2022)

Univerzita Karlova vyhlašuje 6. ročník soutěže Primus UK (rok 2022).

Soutěž je určena pro všechny mladé vědce, hlavní řešitel je maximálně osm let od získání titulu Ph.D. V týmu musí být hlavní řešitel a minimálně tři studenti nebo postdoktorští pracovníci.

Podávání návrhů projektů

1. Návrhy do soutěže Primus se podávají prostřednictvím aplikace Interní soutěže provozované v rámci Informačního systému UK (dále jen „aplikace“).

2. Stávajícím studentům a zaměstnancům UK je aplikace přístupná za použití osobního čísla a hesla z Centrální autentizační služby UK.

3. Navrhovatelé bez přístupu do Informačního systému UK mohou nejpozději do 9. dubna 2021 požádat o přístup do aplikace prostřednictvím registračního formuláře, který je zveřejněn na webových stránkách programu Primus.

4. Návrhy lze podávat průběžně, a to počínaje dnem 1. března 2021.

5. Příjem návrhů bude ukončen 20. dubna 2021.

6. Všechny návrhy zasílejte k rukám Kristýny Beldové (kristyna.beldova@lfmotol.cuni.cz) a na vědomí prof. Janu Trkovi do 31. 3. 2021.

Zveřejnění výsledků soutěže Primus

1. Výsledky 6. ročníku soutěže Primus budou zveřejněny nejpozději 30. června 2021.

2. Projekty, které komise doporučí k finanční podpoře, bude možné realizovat nejdříve od 1. ledna 2022.

Podrobnosti o programu Primus na tomto odkazu.

Vytvořeno: 9. 2. 2021 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Kristýna Pribilinec