Šestá výzva Výzkumného fondu CELSA

Dovolujeme si vás informovat o možnosti podávání projektů v rámci vyhlášení šesté výzvy Výzkumného fondu CELSA.

Oficiální deadline pro podání návrhů projektů je 25. listopadu 2021.

Více informací naleznete na stránkách CELSA.

Předpokládá se, že CELSA podpoří 10–12 nových projektů spolupráce mezi CELSA výzkumníky. Univerzita Karlova podpoří v této výzvě pouze dva projekty (v minulé výzvě to byly čtyři projekty) a na každý přispěje Rektorát Univerzity Karlovy částkou max. 30 000 eur. RUK nijak nelimituje, co lze hradit (vše, na čem se výzkumníci v projektu dohodnou), mimo investiční náklady a občerstvení.

Pokud uvažujete o podání projektu, mohl by se vám hodit tento odkaz. Jedná se o výzkumný portál KU Leuven, kde můžete přehledně filtrovat mezi týmy a projekty dle disciplíny, která vás zajímá, a poté vědce oslovit s žádostí o případný společný projekt CELSA.

Všechny zájemce prosíme o zaslání kompletních návrhů projektů nejpozději do pondělí 22. listopadu 2021 na e-mail adela.jiroudkova@ruk.cuni.cz. Pokud budete v tu dobu projekt teprve dodělávat, pošlete prosím alespoň rozpočet a draft projektu, kompletní návrh projektu pak po jeho odevzdání.

Úspěšné projekty začnou jako vždy 1. října dalšího roku, tedy 2022.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obracet (adela.jiroudkova@ruk.cuni.cz).

Vytvořeno: 23. 8. 2021 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Kristýna Pribilinec