Semelweis Symposium 2019

Univerzita Semmelweis v Budapešti má v medicíně 250letou tradici ve vzdělávání a dnes patří mezi TOP 500 univerzit světa a mezi TOP 50 v Evropě.

Semmelweis Symposium 2019 je jednou z nejprestižnějších mezinárodních vědeckých událostí. Letos se Semmelweis Symposium specializuje na translační medicínu s důrazem na kardiovaskulární onemocnění, jejich terapii a prevenci. Témata budou diskutována mezinárodně renomovanými vědci a zdravotníky ve formě ústní prezentace a posterové sekce.

Všichni vědci, klinici a studenti se zájmem o vědu, zejména na poli kardiologie, jsou vřele vítáni na jubilejním slavnostním semináři.

Účast je bezplatná, je nutná on-line registrace. Jazykem sympozia je angličtina. Sympozium proběhne 5 až 7. listopadu 2019 v Budapešti.

Více informací najdete na webu Univerzity Semmelweis a také v přiloženém souboru.

Vytvořeno: 9. 10. 2019 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Stanislava Palowska