Přihlašování na letní sportovní kurzy v Dobronicích

Elektronické přihlašování na letní sportovní kurzy v Dobronicích bude probíhat v těchto termínech:

• 16.–23. 3. 2020 10.00 přihlašování pro studenty 2. lékařské fakulty v 1. ročníku Všeobecného lékařství a 2. ročníku Fyzioterapie (studenti ostatních ročníků a oborů budou z přihlašování v tomto termínu vyřazeni)
  • 23. 3. – 14. 6. 2020 10.00 přihlašování pro všechny studenty 2. a 3. LF

Přihlášením na zvolený kurz souhlasíte s podmínkami pořádání letního sportovního kurzu.

Přihlašovací systém umožňuje přihlášení pouze do jednoho kurzu. Pokud se rozhodnete pro změnu, musíte se z kurzu nejprve odhlásit a poté se přihlásit na jiný. Při naplnění kapacity přestanou být kurzy přístupné.

Při elektronickém přihlašování uveďte všechny povinné údaje (příjmení, jméno, fakulta, ročník, obor, datum narození, adresa trvalého bydliště, telefonní číslo, e-mail), jinak nebudete do kurzu přihlášeni.

Cena kurzu:

2835 Kč bez společné dopravy