Křest učebnice Patologie

Zveme na křest nové učebnice Patologie, která vznikla pod vedením prof. Josefa Zámečníka z Ústavu patologie a molekulární medicíny 2. LF UK a FN Motol. Uvedení učebnice se uskuteční ve čtvrtek 21. listopadu 2019 od 17.00 hod. ve Velké posluchárně (budova ředitelství Fakultní nemocnice v Motole a děkanátu 2. lékařské fakulty).

Nová učebnice je rozdělena do tří dílů a objednat si ji můžete na speciálních webových stránkách věnovaných přímo učebnici. Během křtu prodej nebude možný.

Na křtu vystoupí Trombonové kvarteto, které tvoří Miroslav Koblížek, David Skalický, Richard Boček a Josef Dvořák, a Shaymo Osomo (zpěv) a Jakub Slížek (klavír).

Kmotrem učebnice bude prof. Pavel Pafko.

Křtem bude provázet Andrea Daňková.

O učebnici vyšel s Josefem Zámečníkem rozhovor v časopise Česko-slovenská patologie (číslo 4/2019), pdf verzi si můžete přečíst zde.

Vytvořeno: 12. 11. 2019 / Upraveno: 2. 4. 2020 / Mgr. Juan Zamora