Kongres Mezinárodního sdružení studentů medicíny v Rzeszowě 2024

Štítky

Mezinárodní sdružení studentů medicíny v Rzeszowě zve na svůj Kongres RIMSA 2024 (Kongres Mezinárodního sdružení studentů medicíny v Rzeszowě 2024).

Konference se bude konat ve ve dnech 21.–23. května 2023 v budově Rzeszowské univerzity a online.

Pro účastníky z jiných zemí je možná online účast. Pro pasivní účastníky bude zajištěn online přenos na oficiálních webových stránkách konference a na kanálu YouTube.

Pasivní účast na kongresu RIMSA 2024 je zcela zdarma.

Kongres má interdisciplinární charakter a svými tématy pokrývá prakticky všechny obory medicíny. Organizátoři přijímají klinické případy, výzkumné, přehledové a recenzní příspěvky ve formě ústní prezentace nebo vědeckého posteru.

Příjem abstraktů je od 1. ledna 2024 do 29. února 2024.

Celá akce bude rozdělena do tematických sekcí. Během každého ze zasedání budete mít možnost vyslechnout úvodní přednášky významných odborníků - profesorů, lékařů a lékařek z mnoha různých oblastí medicíny. Následně zazní série studentských příspěvků.
Všichni aktivní účastníci obdrží certifikáty prokazující jejich účast na konferenci.

Z letošního ročníku konference bude vydán sborník abstraktů obsahující. Vydá ji European Journal od Clinical and Experimental Medicine (Eur J Clin Exp Med), nakladatelství Rzeszówské univerzity.

Více informací na webových stránkách konference nebo na jejich kanálech na sociálních médiích (Facebook: RIMSA Congress; Instagram: rimsa_congress)

Vytvořeno: 8. 1. 2024 / Upraveno: 9. 2. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová