Chcete navázat spolupráci mimo EU?

Česká národní agentura programu Erasmus+ (Dům zahraniční spolupráce) vyhlásila 6. ledna 2022 Výzvu k podávání projektů Mezinárodní kreditové mobility – klíčová akce 171, zkratka KA171. Uzávěrka přihlášek je 14. února 2022.

Mezinárodní kreditové mobilita umožňuje mobilitu studentů, pedagogických pracovníků i zaměstnanců do zemí mimo Evropskou unii. Na projektu spolupracuje tzv. programová země (ČR) a partnerská země – zbytek světa. Vhodné pro kolegy, kteří mají fungující kontakty v mimoevropských zemích a chtěli by na spolupráci získat další finance. Zahájení zcela nové spolupráce vzhledem k termínu uzávěrky není reálné, je však možné připravovat kontakty pro výzvy v dalších letech.

Projekty za naši fakultu je nutné podat přes Oddělení zahraničních záležitostí, a to jako text ve wordu podle schématu, který si můžete vyžádat na e-mailu: @email.

Uzávěrka je 14. února 2022. Rektorát Univerzity Karlovy pak vybere projekty, které postoupí národní agentuře, jež provede užší výběr za celou ČR. Výsledky hodnocení z Bruselu by měly být známy do července 2022. Program je velmi kompetitivní.

Odkaz na Výzvu 2022 na webu EU.

Odkaz na stránku o kreditové mobilitě Rektorátu Univerzity Karlovy.

Vytvořeno: 19. 1. 2022 / Upraveno: 20. 1. 2022 / Ing. Pavla Byrne