Charitativní běh EpicRun se rozběhne ve Stromovce

EpicRun


14. června 2023

15.00—19.00

Stromovka, Praha

Virtuální EpicRun pro každého


8. ročník charitativního běhu EpicRun, který pořádá spolek EpiStop, přinese odpoledne sportu i informací. Každý se může dozvědět od lékařů, odborníků či pacientů cokoli o epilepsii a životu s ní, podělit se o své zkušenosti, zopakovat si zásady první pomoci. Jedním z témat bude i situace dětí s epilepsií ve školách a při sportovních aktivitách.

Pětikilometrovou trasu je možné absolvovat od 16.30 pěšky, s kočárkem, dětmi i psem. Povolená je i jízda na bruslích, na kole či koloběžce.

V 18 hodin odstartuje hlavní závod.

Registrace budou probíhat na místě, před Výstavištěm Praha od 15.30, startovné zůstává 200 Kč.

Od začátku se o skvělou náladu postará skupina Děsband. V průběhu odpoledne vystoupí mistři ČR ve stepu Klepeto. Na každého účastníka čeká drobné občerstvení a sladká odměna ve formě již tradiční perníkové medaile.

Virtuální EpicRun

Rádi byste se EpicRunu zúčastnili, ale nemůžete být 14. června v Praze? Nevadí. Letos poprvé organizátoři připravili Virtuální EpicRun pro každého. V období mezi 20. květnem a 14. červnem se může sportovně-charitativní akce zúčastnit kdokoli kdekoliv a podpořit tak aktivity spolku EpiStop, který v České republice zkvalitňuje různé aspekty života dospělých i dětí s epilepsií od roku 1995.

Stačí se registrovat a vybrat si způsob, jak svou trasu absolvujete. Organizátoři obratem zašlou pokyny k zaplacení startovného (200 Kč), startovní číslo a pak už záleží jen na každém běžci, kdy a kde se vydá na cestu.

Bude jen potřeba potvrzení o délce trasy (u všech) a času (jen u běžců), aby bylo možné vyhlásit umístění a vítěze každé běžecké kategorie. Je proto potřeba použít sportovní hodinky či běžně dostupné mobilní aplikace typu Sportstracker, Strava, Mapy.cz aj. a důkaz (printscreen) o absolvování nám zaslat na email: @email nejpozději do středy 14. června.

Na každého čeká pěkný diplom a krásný pocit, že udělal něco pro své zdraví a zároveň přispěl na dobrou věc. Pomozte svými kroky měnit svět pro lidi s epilepsií.

Vytvořeno: 30. 5. 2023 / Upraveno: 12. 6. 2023 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová