Hlas studentů: Předvánoční kultura na 2. lékařské

chorion

Prosincový fakultní život je skutečně nadupaný prvotřídními událostmi, nebudu tedy plýtvat slovy, pojďme začít: až do 2. 12. probíhá v prostorách budovy na Plzeňské (Žížaly) sbírka Poklady vánočního úklidu, mířená na jakékoli drobnosti a maličkosti, které doma můžete najít. Tyto maličkosti pak 5. 12. udělají jistě radost dětským pacientům při mikulášské nadílce. Co dobrovolnický klub nerozdá na mikulášské nadílce, bude k vidění 12.12. na Předvánočním bazárku – před Velkou posluchárnou bude k mání vše od kávy a cukroví po drobnosti všeho druhu. Výtěžek z bazárku bude věnován Centru následné péče FN Motol.

Vánoční nálady můžete nabýt také 15. 12. na adventním koncertu studentského sboru Chorion. V neposlední řadě je mou milou povinností vás pozvat také na MotolArt 19. 12. – čeká vás galerie děl, textů i vystoupení studentů v prostorech na Plzeňské.

Nakonec bych vám chtěla popřát krásný advent, klidné a spokojené Vánoce a ten nejlepší vstup do nového roku!

Barbora Džerengová

motolart

Vytvořeno: 29. 11. 2022 / Upraveno: 30. 11. 2022 / Odpovědná osoba: Bc. Nikola Musilová