Přijímací řízení: definitivní informace budou příští týden, prosíme o trpělivost

Fakulta se organizací přijímacího řízení intenzivně zabývá. Dne 12. 5. projednalo kolegium děkana pracovní návrh na změnu podmínek přijímacího řízení v souladu se zněním zákona č. 188/2020 Sb., ze dne 17. 4. 2020, o zvláštních pravidlech pro vzdělávání a rozhodování na vysokých školách. Nyní je návrh schválený kolegiem děkana postoupen k vyjádření členům akademického senátu fakulty. Teprve pak budeme moci zveřejnit definitivní podmínky a vlastní organizaci přijímacího řízení pro všechny studijní programy. „Prosíme o trpělivost do začátku příštího týdne. Jsme si vědomi, že termíny přijímacích zkoušek se mohou částečně krýt s termíny maturit. Rádi bychom ujistili všechny naše uchazeče, že i na tuto situaci budeme reagovat co možná nejvstřícněji, s ohledem na termíny přijímacího řízení ostatních lékařských fakult Univerzity Karlovy,“ uvedl proděkan pro studium prof. MUDr. Roman Kodet, CSc.

Vytvořeno: 13. 5. 2020 / Upraveno: 23. 5. 2020 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková