Doktorandka Mária Stratilová vyhrála univerzitní Science slam

Absolventka Všeobecného lékařství a naše současná doktorandka Mária Stratilová vyhrála 1. kolo letošního Science slamu CUNI. Znovu vystoupí ve středu 4. prosince 2019 od 18.15 hod. na adventním setkání Univerzity Karlovy.

Cílem Science slamu je prostřednictvím stand-upu popularizovat vědu. MUDr. Mária Stratilová se věnuje zánětlivým změnám ve stěně intrakraniálnich aneuryzmat a se svým vystoupením na toto téma vyhrála 1. kolo, které probíhalo 11. listopadu 2019 v rámci Juniorské univerzity Karlovy. Zúčastnila se i 2. kola 18. listopadu během Informačního dne UK.

Další možnost vidět Máriu Stratilovou bude ve středu 4. prosince 2019 od 18.15 hod., kdy probíhá předvánoční akce Advent na UK (na dvoře rektorátu Univerzity Karlovy, vstup z Celetné 20 nebo z Ovocného trhu). Půjde o nesoutěžní stand-up a vystoupí také vítěz 2. kola Jiří Maška z Přírodovědecké fakulty UK.

Vstup na adventní setkání je zdarma a bez registrace. Vítáni jsou všichni studenti, zaměstnanci či absolventi.

Facebookovou události k akci najdete zde.

Vytvořeno: 29. 11. 2019 / Upraveno: 30. 12. 2019 / Mgr. Juan Zamora