Motolští Pelikáni porazili HC Trimed

Štítky

Hokejový tým 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Motol Pelicans porazil družstvo 3. lékařské fakulty. Zápas přibližuje kapitán týmu Jakub Mlčoch, student 4. ročníku Všeobecného lékařství.

Fakultní hokejový tým Motol Pelicans odehrál během čtvrtečního večera 27. 2. v rámci Pražské ligy ledního hokeje své derby s týmem HC Trimed Praha, reprezentujícím 3. lékařskou fakultu. Ze zápasu páni z Motola –  jak zní během utkání z tribun – vzešli jako vítězové se skóre 9:5!

Na utkání nechyběla sestava pelikánských roztleskávaček, které naše kluky již třetím rokem doprovází každým větším utkáním nejen z hlediště společně s diváky, ale vždy také za bouřlivých ovací originálním vystoupením mezi třetinami přímo na ledě. Tentokrát ženskou část týmu pod vedením Veroniky Tomkové ze 4. ročníku Všeobecného lékařství potkal nebývalý úspěch – po zápase dostala nabídku vystoupit také na derby hokejového týmu UK Hockey Prague s možností reprezentovat tak celou univerzitu, za což jim patří velká gratulace!

Tribuny zimního stadionu v Edenu, domácím stadionu HC Trimed Praha, se během utkání rychle zaplnily diváky obou fakult a na straně 2. lékařské se z várnice rozlévalo 30 litrů svařáku.

Pro odvetu druhého kola ligy se zatím hledá termín na domácím ledě Pelikánů – stadionu Hvězda Praha. Ve výhledu je opět velká hokejová bitva, napínavá jako každý souboj mezi „Dvojkou“ a „Trojkou“. Všichni příznivci fakulty jsou opět srdečně zváni do motolského kotle.

Aktuální informace o Motol Pelicans sledujte na jejich FacebookuInstagramu.

Vytvořeno: 3. 3. 2020 / Upraveno: 14. 6. 2022 / Mgr. Juan Zamora