Workshop společnosti Všeobecný lékař: Praktický lékař 21. století

Štítky

Společnost Všeobecný lékař zve studenty 4. – 6. ročníků na workshop PRAKTICKÝ LÉKAŘ 21. STOLETÍ.

·        Termín: 21. 2. 2024

·        Čas: 17:00 -19:00

·        Obsah: Role praktického lékaře v moderním zdravotním systému, telemedicína a seznámení s vybavením.

Místo konání workshopů: 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Pelouchova posluchárna

Workshop je zdarma a otevřený všem zájemcům LF UK.

Workshop povede zkušený lékař MUDr. Jiří Kornoušek, který s vámi prozkoumá postgraduální vzdělávání, atestaci a kroky, které je potřeba podniknout po absolvování lékařské fakulty. Bude také podrobněji zkoumat roli praktického lékaře v 21. století, jeho klíčové postavení ve zdravotním systému a výzvy, kterým čelí v systému primární péče.

Info o workshopech a registrace na webu společnosti Všeobecný lékař a na facebookové stránce organizátora.

Vytvořeno: 14. 2. 2024 / Upraveno: 14. 2. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová