Výběrové řízení v rámci meziuniverzitních dohod

Štítky

Univerzita Karlova vyhlašuje výběrové řízení na zahraniční pobyty v rámci meziuniverzitních dohod v akademickém roce 2023/24. Studenti 2. LF se mohou ucházet o místo na Hebrew University of Jerusalem (Izrael) a na Tsing Hua University (Taiwan). Přihlásit se lze pouze na zimní, tak pouze na letní semestr (případně i na celý akademický rok).

Jak se přihlásit?

Studenti nahrají nejpozději do 31. října 2022 do univerzitní webové aplikace níže uvedené dokumenty v anglickém jazyce. Doporučujeme prostudovat manuál k online aplikaci.

• životopis (s aktuálními kontakty: e-mail, mobil)
  • motivační dopis
  • konkrétní studijní plán na vybrané univerzitě (formulář ke stažení)
  • doporučující dopis
  • aktuální výpis studijních výsledků za celé studium na VŠ
  • celkový studijní průměr za celé studium na VŠ
  • doklad o jazykové způsobilosti
  • studenti doktorského studijního programu přiloží navíc příslib přijetí od akademického pracovníka partnerské univerzity v zahraničí

Zadání přihlášky do aplikace student oznámí e-mailem oddělení zahraničních záležitostí, Ing. Pavla Byrne, @email.

Fakulta nominuje kandidáty. Následně proběhne výběrové řízení na úrovni rektorátu UK. Konečné rozhodnutí o přijetí náleží partnerské univerzitě.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách UK, včetně kritérií pro posuzování přihlášek zde.

Vytvořeno: 7. 10. 2022 / Upraveno: 10. 10. 2022 / Ing. Pavla Byrne