Výběrové řízení na pobyty v rámci meziuniverzitních dohod UK

Štítky

Studenti 2. lékařské fakulty se mohou ucházet o pobyt na Hebrew University of Jerusalem (Izrael) a na Tsing Hua University (Taiwan). Přihlásit se lze pouze na zimní, tak pouze na letní semestr (případně i na celý akademický rok) 2024/25.

Uzávěrka přihlášek je 31. října 2023.

Jak se přihlásit?

Studenti nahrají do univerzitní webové aplikace níže uvedené dokumenty v anglickém jazyce.

• životopis (s aktuálními kontakty: e-mail, mobil)
  • motivační dopis
  • konkrétní studijní plán na vybrané univerzitě (formulář ke stažení)
  • doporučující dopis
  • aktuální výpis studijních výsledků za celé studium na VŠ
  • doklad o jazykové způsobilosti
  • studenti doktorského studijního programu přiloží navíc ještě příslib přijetí od akademického pracovníka partnerské univerzity v zahraničí.

Podrobnější informace k výběrovému řízení včetně manuálu k online aplikaci a kritérií pro hodnocení prorektorkou pro zahraniční záležitosti se nacházejí na webových stránkách https://cuni.cz/uk-37.html. Podmínky přijímacího řízení a studia na zahraniční univerzitě si studenti vyhledají na internetových stránkách příslušné univerzity.

Zadání přihlášky do aplikace student oznámí e-mailem oddělení zahraničních záležitostí, Ing. Pavla Byrne, @email.

Vytvořeno: 10. 10. 2023 / Upraveno: 11. 10. 2023 / Ing. Pavla Byrne