#vteřinaživota: Seminář, který vám otevře oči aneb jak zvládat nebezpečné situace

Štítky

13. května 2024

15.30—19.00

Kampus Plzeňská, posluchárna A303 (Macocha)

registrace místa (do vyčerpání kapacity)

Jedna správně investovaná vteřina času může rozhodnout o tom, jak náš život bude dál vypadat... Jak zvládat nebezpečné situace, kdy mě někdo ohrožuje na životě? A co když ohrožuje moji kolegyni? Kdo je hrdina a kdo už riskuje vlastní život? Kdy se raději schovat a kdy utéct? Kdy bojovat? A co když mě zachvátí panika a nemůžu se pohnout? Seminář, který vám otevře oči aneb jak zvládat nebezpečné situace je určený pro všechny z 2. lékařské (zaměstnané i studující) a fakulta ho pořádá ve spolupráci se SEC Agency, která se zabývá bezpečnostním školením zdravotníků například i ve FN Motol.

Experti se zkušeností ze zahraničních vojenských misí nebo s vyjednáváním s teroristy si připravili přednášky, ukázky z praxe, modelové situace ve spolupráci s profesionálními kaskadéry a nakonec i diskuzi a možnost sdílení.

Zahájí děkan fakulty
První přednáška s ukázkami z praxe (30 min.)

2–3 modelové situace

16.30–16.45 pauza

2–3 situace

atrium

Závěrečná přednáška a diskuse, sdílení dojmů

Lektoři
Bc. Jiří Basl
  • Policejní lektor a metodik pro speciální útvary PČR, praxe 20 let
  • Člen skupiny výcviku AČR SOG
  • Člen expertní skupiny pro výcvik příslušníků PČR
  • Policejní vyjednavač, praxe 16 let
  • Člen lektorské skupiny v programu přípravy velitelů opatření PČR v boji proti extremismu a terorismu
  • Spoluautor metodiky PČR „aktivní útočník“
  • Lektorská činnost v oblasti bezpečnostního vzdělávání se zaměřením na tzv. měkké cíle
  • Realizace odborných seminářů na téma „Krizové situace, ochrana měkkých cílů“, odborný garant od roku 2014
Mgr. Miloslav Švéda
  • Policejní instruktor pro specíální přípravu PČR
  • Praxe 15 let u speciálních útvarů PČR
  • Policejní rada SKPV Útvar Speciálních Činností PČR
  • Realizace odborných seminářů na téma „Krizové situace, ochrana měkkých cílů“

Kapacita posluchárny je omezená, rezervujte si místo zde.

Ukázky videa: YouTube kanál SEC Agency, vystupují v něm profesionální lektoři a kaskadéři.

Vytvořeno: 4. 4. 2024 / Upraveno: 18. 4. 2024 / Mgr. Stanislava Lindenthalová