Volitelný předmět Management of Science and Innovation (MSI)

V letním semestru akademického roku 2017/18 otevírá Centrum pro přenos poznatků a technologií UK již po sedmé jednosemestrální volitelný předmět Management of Science and Innovation (MSI). Cílem předmětu je poskytnout všem fakultám UK jednotnou výuku managementu vědy, projektového managementu a transferu technologií. Předmět je určen studentům 4. a vyšších ročníků Mgr. programů, navazujících Mgr. programů a Ph.D. programů všech fakult UK a zaměstnancům UK jako součást nabídky CŽV na UK. Forma výuky je převážně distanční (webináře v Moodle UK), zahrnuje pouze dva prezenční semináře. Nově je vyučován pouze v anglickém jazyce. Absolvování kurzu je ohodnoceno 6 kredity a digitálním odznakem. Úvodní seminář se uskuteční v úterý 20. 2. 2018 v 16 hodin v Zelené posluchárně RUK (Celetná 20, Praha 1). Bližší informace o předmětu jsou uvedeny v přiložené anotaci, v seznamu předmětů v SIS (pod CPPT),  na www.cppt.cuni.cz/msi a také v propagačním videu Management vědy a inovací – YouTube.

Předmět bude v SIS otevřen k zápisu od 1. do 18. 2. 2018, kapacita je 40 studentů, kód předmětu TVOL0002.

MSI nabízíme také jako program CŽV zaměstnancům UK. Přihlásit se mohou prostřednictvím e-mailu na adresu @email.

Vytvořeno: 29. 1. 2018 / Upraveno: 28. 1. 2019 / Marie Havlová