Virtuální mezinárodní kurzy německé Justus-Liebig-Universität Gießen

Štítky

Německá Justus-Liebig-Universität Gießen (anglicky Justus Liebig University Giessen) nabízí studentům ze zahraničních partnerských univerzit mezinárodní virtuální program na letní semestr 2022/2023. Nabídka zahrnuje řadu on-line kurzů z různých oborů, včetně medicíny. Také je možné se zapsat do on-line kurzu němčiny pro začátečníky. Uzávěrka přihlášek je 12. února 2023. Kurzy začnou v dubnu 2023 a jsou pro studenty Univerzity Karlovy bezplatné.

Absolvováním kurzu nevzniká nárok na kredity na 2. lékařské fakultě. Účast je dobrovolná a bude považována za extrakurikulární aktivitu.

V pondělí 31. ledna 2023 ve 14.00 hodin je možné se připojit k on-line informační schůzce pro zájemce na tomto odkazu

Více informací naleznete v letáku v příloze.

Připomínáme, že o případné účasti v kurzu je nutné informovat Oddělení zahraničních záležitostí, Ing. Pavla Byrne, e-mail: @email. Děkujeme.

Vytvořeno: 26. 1. 2023 / Upraveno: 31. 1. 2023 / Ing. Pavla Byrne