Studentský předvánoční bazárek

Vánoční koledy, vůně sladkého pečiva a kávy, slyšíte smích a ve vzduchu je tak nějak dobrá nálada. Na duši vás hřeje to, že děláte dobrou věc. Na chvilku zavřete oči a jen si to představte. Tohle přesně je Předvánoční bazárek. Prodejem pečiva, kávy, oblečení a dalších předmětů od sponzorů se pokusí studenti vybrat co nejvyšší částku pro Centrum následné péče FN Motol. A na co se letos můžete těšit? Svým dokonalým pečivem bazárek letos opět podpoří například Artic BAKEHOUSE. Nebudou chybět ani lístky do divadla, poukázky na motolské bagety, nebo poukázky do La Zmrzky. Letos se bude prodávat i kosmetika a dále budete moct lehce obměnit svůj šatník díky secondhandu anebo obohatit duši nákupem knih. No bude toho plno!

Takováhle velká akce se ale určitě neobejde bez dobrovolníků. Proto hledáme právě Tebe! Přidej se do Facebookové skupin Dobrovolnického klubu (https://m.facebook.com/groups/714445015250652/?ref=share), kde se postupem času dovíš víc informací.

Vytvořeno: 1. 12. 2023 / Upraveno: 1. 12. 2023 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová