Stipendia pro „freemovers“ studenty

Vyhlašuji konkurz pro udělení studijních stipendií na zahraniční stáže v rámci Rozvojového projektu 2. lékařské fakulty UK na rok 2012.

Nabídka se týká studentů, kteří si sami zajistí studijní stáž v zahraničí, tzv. freemovers, a budou mít k dispozici akceptační list dané instituce o přijetí.

Více informací o Rozvojovém projektu, včetně formuláře, který je potřeba odevzdat spolu s akceptačním dopisem, získáte zde: www.lf2.cuni.cz/aktuality/zakladni-informace-o-rozvojovem-programu-na-podporu-mezinarodni-mobility-studentu-2-lf.

Studenty, kterým bude stipendium uděleno, včetně jeho výše, vybírají pověření pracovníci UK 2. LF.

Požadované dokumenty doručte, prosím, sl. Dominice Patrovské, Odbor zahraničních vztahů, děkanát UK 2. LF, email: @email

Termín odevzdání přihlášek: 22. června 2012!

Vytvořeno: 25. 4. 2012 / Upraveno: 14. 11. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.