Stáž na Zastoupení Evropské komise v České republice

Stáž nabízí praktické zkušenosti v oblastech mezinárodních vztahů, komunikace, médií a přípravy a organizace různorodých akcí. Během čtyř až šesti týdnů se stážistky a stážisté budou aktivně zapojovat do práce na aktuálních evropských tématech. Tato stáž nabízí příležitost k rozvoji dovedností a prohloubení znalostí o fungování Evropské unie a jejích prioritách.

Stáž je určena pro vysokoškolské studenty (všech ročníků a oborů) ze zemí EU, kteří ovládají český jazyk na úrovni C2 a anglický jazyk minimálně na úrovni B1.

Podrobnější informace o stáži a o Zastoupení Evropské komise v ČR naleznete na webových stránkách.

Přihlášky na stáže v průběhu letošního roku jsou přijímány až do 15. dubna 2024.

Vytvořeno: 20. 3. 2024 / Upraveno: 20. 3. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová