Školení didaktiky akademického psaní se zaměřením na systém Turnitin

Zveme vás na školení didaktiky akademického psaní za užití moderních technologií se zaměřením na systém Turnitin pro všechny zájemce z řad zaměstnanců UK.

Školení seznámí účastníky s používáním systému Turnitin k poskytování zpětné vazby studentům a k administraci kurzů, jejichž součástí je trénink akademického psaní. Součástí školení budou informace o fungování systému, jeho zavádění na UK a zkušenosti s jeho používáním. Školení bude uzavřeno společnou diskusí o problematice výuky akademického psaní a o užívání moderních technologií při této výuce.

Kdy: 21. ledna 2020 od 14.30

Kde: Zelená posluchárna (uč. č. 141), Celetná 20, Praha 1

Přednášející:

Mgr. Tomáš Holeček, Ph.D., proděkan pro přijímací řízení v pregraduálním studiu na FHS a dlouholetý vyučující Prosemináře k interpretaci textu a člen Centrální podpory systému Turnitin při ÚKUK.

Mgr. Martin Heřmanský, Ph.D., vyučující Prosemináře k akademickým dovednostem na FHS, s dlouhodobou zkušeností s využíváním systémů e-learningu ve výuce, působící jako jeden ze zástupců UK v mezinárodním projektu Integrity.

Registrace je možná přes nový Jednotný vzdělávací portál pro zaměstnance UK.

Více informací o jednotném vzdělávacím portálu naleznete na stránkách Univerzity Karlovy.

Vytvořeno: 9. 1. 2020 / Upraveno: 12. 4. 2021 / Denisa Sládková