Sbírka – Poklady vánočního úklidu

Vážení zaměstnanci a zaměstnankyně,

v rámci dobrovolnického klubu studentského spolku Motolák letos organizujeme sbírku Poklady vánočního úklidu pro naše dvě akce: mikulášskou nadílkuPředvánoční bazárek.

V pondělí 5. prosince, na Mikuláše, navštívíme my, studenti 2. lékařské fakulty, dětská oddělení Fakultní nemocnice v Motole a rozdáme dětem mikulášskou nadílku, vytvořenou z vysbíraných hraček, plyšáčků, dobrot a jiných drobností, abychom jim zpříjemnili pobyt v nemocnici.

V pondělí 12. prosince se koná Předvánoční bazárek, který můžete navštívit po celý den (7–18 hod.) před Velkou posluchárnou 2. lékařské fakulty ve FN Motol. Na bazárku si za zvuku vánočních koled budete moci dát čerstvou kávu Doubleshot, čaje Sonnentor, teplé vafle a jiné dobroty napečené studenty či získané jako dar od pražských pekáren a cukráren. Budete si moci pořídit i věcné drobnosti právě ze sbírky Poklady vánočního úklidu: knihy, hrnečky, šperky, šály, rukavice a další maličkosti, kterým tak dáte druhou šanci. Výtěžek z celé akce bude věnován Centru následné péče FN Motol.

Pokud se rozhodnete darovat i maličkosti do naší sbírky, a zpříjemníte tak advent těm, kteří ho nemohou trávit doma se svými nejbližšími, budeme velice rádi. Sbírka probíhá od 21. listopadu do 2. prosince. Sběrné krabice najdete ve FN Motol na Studijním oddělení 2. lékařské fakulty a na Plzeňské ulici v areálu teoretických ústavů 2. lékařské fakulty přímo u základního stavebního kamene. Pokud byste měli zájem jako klinika či oddělení, můžeme si váš příspěvek do sbírky přijít vyzvednout i přímo k vám – kontaktujte Motolák na Facebooku či Instagramu.

Vytvořeno: 28. 11. 2022 / Upraveno: 3. 12. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.