Prof. Jan Marek: Srdce na dlani

Dětský kardiolog, působící v Great Ormond Street Hospital v Londýně a absolvent 2. lékařské fakulty, přednese přednášku ve Science Café, 26. 5. 2022, 18.00.

Přednáška proběhne v hybridním módu, a to online přes Microsoft Teams pro účastníky v České republice, a prezenčně v sále Velvyslanectví České republiky pro účastníky ve Velké Británii. Hostem květnového Science Café bude kardiolog, profesor a pediatr prof. Jan Marek, MD, PhD, FESC, český lékař působící na University College London a v dětské nemocnici Great Ormond Street Hospital. Přednáška se bude týkat problematiky srdečních onemocnění od prenatálního období do dospělosti včetně možnosti léčby. Pan profesor se také zaměří na moderní metody v kardiologii, například 3 a 4D zobrazení srdce a v neposlední řadě také tomu, jak lze v kardiologii využít virtuální realitu a umělou inteligenci.

Vytvořeno: 18. 5. 2022 / Upraveno: 21. 5. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.