Ples 2. lékařské fakulty 2022

Tradiční ples 2. lékařské fakulty a společenská událost roku se koná v pátek 13. května 2022 od 19.00 v Národním domě na Vinohradech.

Slavnostním večerem bude provázet moderátor Petr Král a o hudbu se v průběhu večera postarají Orchestr Josefa Hlavsy, Spring Rolls, Cimbálová muzika Alexandra Vrábela či DJšatysvlečkou. Společenský sál bude již tradičně patřit hudebním výstupům talentovaných studentů a studentek 2. lékařské fakulty.

Nedílnou součástí večera bude také vystoupení vítěze Stardance Dominika Vodičky s partnerkou Evou Krejčířovou, vyhlášení výsledků studentské ankety Učitel roku, vystoupení fakultního sboru Chorion, bohatá tombola a v neposlední řadě vystoupení fakultní taneční skupiny Prdlý kosti.

Vstupenky jsou v prodeji, a to na následujících místech:

• před Velkou posluchárnou: úterý 11.00–13.00 a středa 11.00–13.00
  • ve fakultní pop-up prodejně: čtvrtek 11.00–15.00 (prodejnu naleznete mezi Malou levou a Malou pravou posluchárnou v patře S-1)

Koupě všech lístků bude možná pouze bezhotovostně kartou přes platební terminál. Ceny lístků se pohybují od 340 do 440 Kč. Pro členy Motoláku platí sleva 50 Kč při předložení dokladu ISIC.

Facebooková stránka studentského spolku Motolák s aktuálními informacemi

Vytvořeno: 27. 4. 2022 / Upraveno: 2. 5. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.