OrthoEvidence – online služba pro ortopedy a chirurgy: webinář

Webinář Improving orthopaedic outcomes with OrthoEvidence on Ovid se uskuteční 18. srpna 2021 od 17 h.

Registrace: https://info.lww.com/ovidorthoevidencewebinar.html (pro všechny přihlášené bude k dispozici záznam).

Během webináře bude představena online služba OrthoEvidence, která je určena pro ortopedy, chirurgy, zdravotní sestry, rezidenty a studenty, kterým pomůže udržet si přehled o novinkách v oboru. Shromažďuje výsledky výzkumu v ortopedii a oboru muskoskeletárních poruch a analyzuje články v časopisech a publikace z konferencí, a syntetizuje je do snadno čitelných souhrnů nazývaných Advanced Clinical Evidence (ACE™) reports. Spolu s 6 000 souhrny z více než 600 lékařských časopisů zde mohou kliničtí lékaři a studenti medicíny najít podcasty s předními odborníky v ortopedické chirurgii, rozhovory s autory výzkumu, analytické články, příspěvky na blogu a newslettery.

Jedná se o placenou službu a Ovid je preferovaným poskytovatelem OrthoEvidence pro akademické a zdravotnické instituce z celého světa.

Webinář bude probíhat v angličtině přímo v internetovém prohlížeči a pro přenos zvuku postačí mít k počítači připojené reproduktory nebo sluchátka.

Vytvořeno: 17. 8. 2021 / Upraveno: 17. 8. 2021 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková