Novinka na webu: uživatelský profil

Vážení zaměstnanci 2. lékařské fakulty, připravili jsme pro vás možnost prezentovat se na fakultním webu. Každý zaměstnanec fakulty má na fakultním webu k dispozici svůj uživatelský profil. Profily jsou přístupné všem návštěvníkům webu po prokliknutí jména vlastníka profilu v některé z podob fakultního webového adresáře, například www.lf2.cuni.cz/kontakty/adresar.

Svůj profil můžete spravovat po přihlášení do fakultního webu, a to po kliknutí na odkaz „uživatelský profil“ vedle vašeho uživatelského jména vpravo nahoře.

Profil obsahuje několik rubrik (fotografie, „Body“ neboli váš úvodní prezentační text, curriculum vitae, publikační činnost atd.). Z nich jsou viditelné jen ty, které vyplníte. Editujete je pomocí editoru připomínajícího MS Word. Obsah můžete uspořádat do tabulky, jejíž buňky se automaticky přizpůsobují, označením textu a stlačením ikony I—I zajistíte, aby se text v buňce nezalamoval. Fotografii nahrajete ze svého počítače; kvalitu zobrazení si můžete zkontrolovat ihned po uložení. Na závěr je nutné změny uložit pomocí příslušné ikony dole.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout tyto profily:

www.lf2.cuni.cz/kontakty/adresar/doc-mudr-vojtech-havlas-phd

www.lf2.cuni.cz/kontakty/adresar/prof-mudr-david-kachlik-phd

www.lf2.cuni.cz/kontakty/adresar/mudr-radovan-hudak

Petr Andreas a tým fakultního webu

Vytvořeno: 26. 2. 2018 / Upraveno: 26. 2. 2018 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.