Motolský parník 2023

Studentský klub Motolák zve i letos na Motolský parník. Večer plný duchaplné konverzace, skvělé hudby, vltavské brízy a hlavně absolventů. Pro ty je také přednostní prodej lístků. Vstupenek je více, aby se promíchaly generace absolventů, studentů i všech ostatních, kteří mají co do činění s Motolem.

Na akci jsou srdečně zváni kromě všech studentů také akademičtí pracovníci, profesoři, zaměstnanci a ostatní přátelé naší milé (úžasné je v dalším odstavci) fakulty.

Plavba potrvá čtyři úžasné hodiny.

Dress code: Klasicky formálně neformální, ve společenském duchu šaty/košile.

Prodej lístků bude stejně jako před plesem probíhat přes GoOut. Letošní absolventi mohou odkaz na koupi očekávat v nejbližších dnech v e-mailu. Kromě toho bude poté i na fb události.

Prodej pro všechny ostatní bude hlášen na všech sítích, tak buďte připravení.

Parník vyplouvá/vyplouvá 20. června v 19.00 od můstku číslo 9 z náplavky Rašínova nábřeží.

Vytvořeno: 26. 5. 2023 / Upraveno: 26. 5. 2023 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová