Let's mingle! Akce pro studenty, kteří se chystají do zahraničí

Ve čtvrtek 24. listopadu od 19 hodin se ve studentském klubu FAMU uskuteční akce Charles Abroad s názvem Let ́s mingle! Hlavním cílem akce je propojit studenty, kteří již studentskou mobilitu absolvovali s těmi, kteří o výjezdu teprve uvažují.

Zájemci o mobilitu se budou moci zeptat na všechny své otázky a zároveň navázat zajímavé kontakty. V rámci akce se uskuteční také oficiální přednáška Charles Abroad, kde budou představeny základní možnosti studentské mobility na Univerzitě Karlově. Součástí večera bude také výstup několika Charles ambasadorů a ambasadorek, kteří budou mluvit o svých zkušenostech. Například jaké to bylo být první Erasmus studentkou na univerzitě v Turecku, kde nikdo nemluví anglicky, nebo jaké to je skloubit náročné studium medicíny s cestováním po světě v rámci studijních a praktických zkušeností.
Kapacita akce je omezena a je nutné se na ní registrovat.

Všechny informace jsou k dispozici na webu Charles Abroad ( https://www.charlesabroad.cz/event-details/lets-mingle ) nebo na Facebooku.

Vytvořeno: 18. 11. 2022 / Upraveno: 31. 1. 2023 / Ing. Pavla Byrne