Letní školy v Belgii na téma Sexuální a reprodukční zdraví a právo a Zdraví a migrace

Chtěli byste se účastnit multikulturní a multidisciplinární letní školy? Máte zájem rozšířit své znalosti spolu se studenty z různých fakult a kultur?

V létě 2020 proběhnou dva mezinárodní studentské programy na téma Sexuální a reprodukční zdraví a právo a Zdraví a migrace. Tyto letní školy organizují studenti z univerzity v Gentu ve spolupráci s děkanem lékařské fakulty Pietem Hoebeke, M.D., Ph.D., a Olivierem Degomme, M.D., Ph.D., vědeckým ředitelem Mezinárodního centra pro reprodukční zdraví.

Letní školy proběhnou od 5. do 16. července 2020 v belgickém Gentu.

Uzávěrka přihlášek je 15. března 2020.

Pro více informací můžete navštívit webové stránky nebo sledujte facebookové profily (Sexual & Reproductive Health & RightsHealth & Migration) a Instagram.

V přílohách níže připojujeme plakáty k oběma letním školám.

Vytvořeno: 24. 2. 2020 / Upraveno: 14. 4. 2021 / Stanislava Palowska