Konference o forenzní a antropologické genetice a přednášky Mayo Clinic ve Splitu

Štítky

17.—20. června 2024

příjem abstraktů: 31. března 2024

early birds registrace: 13. dubna 2024

Na konferenci vystoupí přednášející z Mayo Clinic, National Institutes of Health, Penn State University, Harvard Medical School, Yale University, Johns Hopkins School of Medicine, University of Pittsburgh Medical Centar, Dartmouth Hitchcock Medical Center, Erasmus University, Francis Crick Institute, Institut Gustave Roussy, Massachusetts Institute of Technology, Max-Planck-Institute, Francis Crick Institute, Korea Advanced Institute of Science and Technology, Université de Sorbonne, Technion-Israel Institute of Technology a další.

V souladu s tradicí účasti laureátů Nobelovy ceny budou v roce 2024 přednášet Aaron Ciechanover (Technion - Israel Institute of Technology, Haifa, Izrael), Sir Richard Roberts (New England Biolabs Inc., Ipswich, Massachusetts, USA), Svante Pääbo (Max Planck Institute for Evolutionary Anthropology, Lipsko, Německo) a Gregg Semenza (Johns Hopkins School of Medicine, Baltimore, MD, USA).

Více informací a seznam pozvaných řečníků na webu konference.

Vytvořeno: 18. 12. 2023 / Upraveno: 19. 3. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová