Konference Co víme a nevíme o COVID 19

Akce Univerzity Karlovy, na které vystoupí i odborníci z 2. lékařské fakulty, se bude konat v úterý 26. května 2020 od 9.00 do 16.00 v Modré posluchárně konferenčního centra UK (Celetná 20, Praha 1, 2. patro).

Konference nabídne debatu nad aktuálními tématy spojenými s pandemií COVID-19. Vystoupí přední odborníci a vědci, během celodenního programu konference budou diskutována témata ve třech tematických blocích: Virologie a vakcína, Epidemiologie a modely a Klinické aspekty.

Kvůli omezené prostorové kapacitě v Modré posluchárně a nutnosti dodržovat bezpečnostní pravidla spojená s aktuálními epidemiologicko-hygienickými opatřeními velmi prosíme o potvrzení Vaší účasti nejpozději do 25. 5. 2020 do 15 hod. na emailovou adresu @email.

Z důvodů předpokládaného širokého zájmu veřejnosti bude konference streamována na webu UK.

Jazykem konference bude čeština, tlumočení není zajištěno.

Program konference zveřejněn zde.

Vytvořeno: 22. 5. 2020 / Upraveno: 25. 5. 2020 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.