Klinika infekčních nemocí nabízí stáž v Indii

Klinika infekčních nemoci 2. LF UK a FN Motol rozjíždí spolupráci s univerzitní nemocnicí NIMS v indickém Jaipuru.

Pokud vás láká Indie, máte nyní jedinečnou možnost se zúčastnit stáží na vámi zvoleném oddělení od 13. listopadu do 7. prosince 2023.

Po celou dobu s vámi budou dva lékaři z Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny, připraveni se vším pomoci!

Stáž je vhodná pro studenty medicíny od 4. do 6. ročníku a rovněž pro studenty fyzioterapie, jelikož nemocnice disponuje rehabilitačním oddělením. Jedná se o nemocnici evropské kvality, ubytováni budete na pokojích po dvou osobách. Letenky a si hradíte sami - do 23. října do 16:00 lze žádat o fond mobility, ubytování bude pravděpodobně hrazeno hostující nemocnicí.

Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte MUDr. Anetu Nyčovou z Kliniky infekčních nemocí a cestovní medicíny 2. lékařská fakulta UK a FN Motol.

Vytvořeno: 18. 10. 2023 / Upraveno: 8. 11. 2023 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová