Inovační snídaně UK s podtitulem Proč jít do inovační soutěže Falling Walls Lab CZ?

Soutěž Faling Walls Lab je určená všem mladým vědcům, inovátorům a vizionářům napříč obory a Univerzita Karlova je jejím partnerem. Více o celé soutěži se dočtete i na webu CPPT UK zde.

Pozvání na snídani, která proběhne 9. 6. od 9.30 hod. přijali:

• Ing. Markéta Klíčová, Ph.D. studentka v oboru Nanotechnologie na Technické univerzitě v Liberci a vítězka českého kola soutěže v roce 2018
  • Bc. Martin Krška, manažer pro vztahy s veřejností v Národní technické knihovně a národní koordinátor Falling Walls Lab Czech Republic
  • Mgr. Barbora Boušová, vedoucí DAAD Information Point Praha

Setkání se zaměří na to:

• co je soutěž Falling Walls Lab CZ a proč se do ní přihlásit;
  • jak soutěž probíhá;
  • co mohou účastníci vyhrát a s jakými lidmi se během soutěže setkávají;
  • co soutěžícím účast přinese a jak jim pomůže v budoucím podnikání nebo tvorbě projektu.

Přijďte v úterý 9. 6. 2022 od 9.30 do Kampusu Hybernská (Budova A, 3. patro) nebo vám po registraci pošleme odkaz na online událost a dozvíte se víc.

Registrovat se můžete zde

Info:

Vytvořeno: 1. 6. 2022 / Upraveno: 1. 6. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.