Gynekologický kongres ENTOG CZ

Štítky

Letošní ročník semináře ENTOG CZ 2024 organizovaný pro mladé gynekology bude probíhat v termínu 7. 9. 2024 v prostorách Galerie Středočeského kraje (GASK) v Kutné Hoře. 

Tématem letošního ročníku je reprodukční medicína, endoskopická operativa v gynekologii a gynekologická endoskopie. Máme velkou radost, že naše pozvání přijala zvučná jména české gynekologie jako jsou doc. MUDr. Michael Fanta, Ph.D., doc. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D., a další.

V rámci odborného programu se budeme věnovat tématům pokrývajícím atestační otázky. Veškerá sdělení budou stručná a budou obsahovat nezbytné informace potřebné pro klinickou praxi a úspěšné složení atestační zkoušky. Více informací naleznete v přiloženém letáku. 

Co je nového? Na letošní ročník jsme se rozhodli pozvat i zájemce z řad mediků a čerstvých absolventů před nástupem do zaměstnání. Pro výše uvedené platí, že účast na odborné části semináře je zcela zdarma. V případě že se jako studenti nebo čerství absolventi chcete zúčastnit společenského večera, je cena večera 650 Kč. 

Jako každý rok proběhne společenský večer, který bude probíhat ve stejných prostorách jako odborný program. A na co se můžete těšit? Součástí společenského večera bude Pubkvíz, neomezená konzumace alkoholických nápojů a foodtruck ze kterého nám bude servírovat vyhlášený Streetfoodnatalíři (sledujte na insta) skvělé burgery, smažák nebo tacos. Večer budou následovat DJ's. Neváhejte se proto přihlásit a společně potkat ostatní kolegy gynekology.

Návod k přihlášení naleznete v příloze.

Vytvořeno: 2. 5. 2024 / Upraveno: 13. 5. 2024 / Bc. Luděk Liška