Fotosoutěž Chaperon

Chaperon ERA Research Club Lékařské fakulty v Plzni UK vás opět zve k účasti v soutěži Nerd Art Prize

Zašlete svou nejlepší fotku/obrázek! Letos se soutěží ve dvou samostatných kategoriích:

• Věda a výzkum
  • Freestyle (tedy jakékoli téma)

Nejlepší snímky v každé kategorii vybere komise složená z vedoucí skupiny projektu Chaperon. Vítězné snímky kategorie Věda a výzkum budou vyvěšeny v nově postavené budově kampusu Lékařské fakulty v Plzni a vítězové v obou kategoriích budou odměněni věcnými cenami.

Do soutěže přijímáme běžné fotografie, ale i jakýkoli druh instrumentálního výstupu nebo vizualizovaných dat atd. – neváhejte použít svou fantazii!

Soutěžní výzva je otevřena všem studentům a zaměstnancům Univerzity Karlovy. Chcete-li se zúčastnit, zašlete svůj příspěvek spolu s krátkým popisem obrázku (co to je, jak byl pořízen, do jaké kategorie ho posíláte) na @email. Posuzovány budou pouze příspěvky zaslané prostřednictvím oficiálního e-mailového účtu Univerzity Karlovy a od jednoho soutěžícího bude přijat maximálně jeden obrázek. Snímek by měl být pořízen/vygenerován v letech 2021/2022.

Termín odevzdání: 15. září 2022

Vytvořeno: 16. 8. 2022 / Upraveno: 23. 8. 2022 / Mgr. Juan Zamora