Barrande Fellowship Programme nabízí stipendia na podporu krátkých výzkumných pobytů a studia

Štítky

Francouzský institut v Praze a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) s potěšením oznamují zahájení výměnného mobilitního programu mezi Francií a Českou republikou 2023 pro studenty doktorského studia Barrande Fellowship Programme

Program nabízí stipendia na podporu krátkých výzkumných pobytů a studia pod dvojím vedením (cotutelles). Studenti musím být zapsáni buď na české univerzitě (pro mobilitu ve Francii) nebo na francouzské univerzitě (pro mobilitu v České republice).

Všechny vědní obory jsou vítány!

Přihlášky můžete posílat do 12. února 2023.
Veškeré informace o programu a procesu podávání žádostí naleznete v Pokynech pro podávání žádostí (jak pro krátkodobé výzkumné pobyty, tak pro studia pod dvojím vedením).

Dne 7. prosince 2022 pořádáme také dvě online informační schůzky o programu.
Více informací najdete zde: https://www.ifp.cz/fr/bourses-pour-doctorants#/

Vytvořeno: 22. 11. 2022 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Mgr. Stanislava Lindenthalová