Barrande Fellowship Program – stipendia pro doktorandy

Česko-francouzský program Barrande Fellowship vypisuje výběrové řízení na granty na výzkumné pobyty ve Francii. Hlásit se mohou doktorandi registrovaní na české univerzitě. Uzávěrka přijímání přihlášek je 26. února 2021. Program nabízí 2 typy pobytu:

• 1) Doktorské studium pod dvojím vedením „Cotutelle“ – probíhá společně na dvou partnerských vysokých školách, jedné ve Francii a druhé v České republice. Student absolvuje několikanásobné pobyty v zahraničí, a to maximálně po dobu 3 let. Po dokončení obdrží student dva diplomy, jeden z každé instituce.
  • 2) Krátkodobé výzkumné pobyty (o délce 1 až 3 měsíce) ve Francii.

On-line prezentace pro zájemce z českých univerzit proběhne 15. prosince 2020 od 11.00 do 12.00 hodin přes Zoom Pro. Nutná registrace předem zde, nejpozději do 14. prosince 2020 Více informací o programu neleznete na tomto odkazu.

Vytvořeno: 9. 12. 2020 / Upraveno: 25. 5. 2021 / Ing. Pavla Byrne