9. ročník konference Etika a komunikace v medicíně

Česká lékařská zve na každoroční konferenci na téma Etika a komunikace v medicíně.

Letošní, již 9. konference je věnována tématu Technologické pokroky v medicíně v etických a psychologických souvislostech. Proběhne v úterý 3. prosince od 9.30 do 16.00 hod. v kongresovém centru Hotelu Olšanka (zastávka MHD Olšanské náměstí, Táboritská 23, Praha 3).

Na konferenci vystoupí přední odborníci z lékařských fakult Univerzity Karlovy, kteří zvolili mimořádně aktuální témata, v lékařské veřejnosti živě diskutovaná. Seznam vystupujících a témat najdete na oficiální pozvánce.

Vedení ČLK se rozhodlo, že posluchačům 5. a 6. ročníků lékařských fakult UK umožní na této konferenci bezplatnou účast. Činíme tak z několika důvodů. Jsme přesvědčeni, že pro řadu studentů budou přednášky nejen inspirací z hlediska profesního, ale pomohou budoucím lékařům orientovat se v citlivých kontextech etiky a psychologie jednotlivých diagnostických resp. terapeutických postupů.

Zájemci se mohou hlásit na e-mailu: @email

Případné dotazy směřujte na: Leona Munzarová, oddělení vzdělávání, ČLK, e-mail: @email, telefon: 739 384 752

Vytvořeno: 13. 11. 2019 / Upraveno: 3. 8. 2021 / Mgr. Juan Zamora